“JEDNO UBRANIE, WIELE STYLÓW”

Witajcie! Drodzy uczniowe i nauczyciele! “JEDNO UBRANIE, WIELE STYLÓW” O co chodzi? Robimy to w celu promocji działań proekologicznych, instytucji działających na rzecz środowiska i poprawy życia ludzi oraz propagowania aktywności fizycznej – wszystko zgodnie z Celami Zrównoważonego Rozwoju!

Przynieś, oddaj, wymień lub odnów swoją szafę! Idealne odświeżenie na wiosnę, jeśli ubrania, dodatki czy akcesoria w których chodzisz znudziły ci się i zalegają w pokoju.

Kiedy? Gdzie? Ubrania i resztę rzeczy, które chcesz wymienić lub oddać przynieś do 15 kwietnia. Będziemy je zbierać w wyznaczonym miejscu. Na pewno go nie przegapisz! Warsztaty z dekorowania i odnawiania odbędą się w Dzień Ziemi 22.04. na sali gimnastycznej. PS Ubrania, które zostaną przekażemy do ośrodków takich jak dom dziecka, schroniska dla bezdomnych czy dom samotnej matki. Dlatego warto! Grupa projektowa Erasmus+ MACE