Kapucyńska 2 solidarna z Ukrainą – zbiórka rzeczy

Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski zachęcają do włączenia się w zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla mieszkańców Lwowa organizowaną pod patronatem Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Potrzebne będą: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne, spirytus, maseczki wielorazowe.

Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.

Prosimy, by każda klasa przygotowała w przyszłym tygodniu paczkę i przekazała ją do piątku (04. 03) p. Agnieszce Rydz do sali nr 16

Następnie wszystkie paczki zostaną przekazane do punktu na Stadionie Miejskim im. H. Reymana (wejście od parkingu na ul. Reymonta), gdzie codziennie od dzisiaj (tj. 25.02) w godzinach 12.00-20.00 zbierane są rzeczy dla mieszkańców Ukrainy.

Bądźmy solidarni z Ukrainą!