Klasa 1C na warsztatach antydyskryminacyjnych

W dniu 15 listopada 2023 r. klasa 1c pod opieką p. Joanny Gos wzięła udział w warsztatach antydyskryminacyjnych- Wszyscy gramy do jednej bramki! Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez Towarzystwo Sportowe IRON MAN a finansowanego przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Celem warsztatów było rozpoznawanie i przeciwstawienie się wszelkim formom dyskryminacji oraz zaszczepienie i wzmocnienie wśród młodzieży pozytywnych, zjawisk zarówno na gruncie sportowym, jak i ogólnospołecznym.

Warsztaty odbyły się na stadionie najstarszego klubu sportowego w Polsce – Cracovii. Po warsztatach uczniowie mieli okazję zwiedzania stadionu w asyście przewodnika oraz możliwość odwiedzenia m.in.: muzeum klubowego, loży VIP, sali konferencyjnej, szatni oraz sali odpraw przedmeczowych.