Konkurs na film o Koperniku rozstrzygnięty

W dniu dzisiejszym komisja konkursowa w składzie: Pani Dyrektor – Anna Gawinek-Pisarczyk, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Maksymilian Klita oraz Opiekun Samorządu Uczniowskiego – Pan Marcin Maciuk spośród zgłoszonych prac, po burzliwej dyskusji wyłoniła zwycięzców konkursu na film o Mikołaju Koperniku, który stanowi element realizacji Programu Szkoła Przyjaciół Kopernika.

Komisja konkursowa zdecydowała się przyznać laur zwycięstwa ex aequo Julii Bossowskiej z klasy 4B i Kacprowi Cichemu z klasy 4B1 oraz wyróżnić prace uczennic klasy 4E: Jagody Stawczyk i Soni Zielińskiej.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystych urodzin naszego patrona a w niedalekiej przyszłości zwycięskie filmy pojawią się na szkolnym YouTube.