Konkurs nakryć stołów

W dniu 26.04.2022 w naszej szkole odbył się konkurs nakryć stołów.

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy 2d, którzy przygotowali stoły: „ Wesele Kasi i Tomka”, „ Alicja w krainie czarów”, „Sorbillo”, „Kolacja walentynkowa”, „ Morska przygoda”, „ Magiczny wieczór” oraz zostały nakryte dwa stoły przez uczniów klasy 1d „ Chrzest Krzysia” i „ Ukraiński smak”.

W tegorocznym konkursie na każdym z wymienionych stołów pojawiły się okolicznościowe karty menu, zgodnie, z którymi jury oceniało prawidłowość nakrycia.

Decyzją jury w składzie: przewodnicząca jury Pani Dyrektor  Anna Gawinek – Pisarczyk,

członkowie: Anna Kałwa,  Agata Kosowicz, Agnieszka Rydz, Anna Kochan, Dorota Prochaska, Alina Sokołowska, Magdalena Jastrzębska oraz przedstawiciele uczniów klas m3c, 3c1 i 3c2 przyznało

• I miejsce dla stołu “Chrzest Krzysia”
  • II miejsce “Morska przygoda”