Konkurs walentynkowy – wyniki!

Miło nam poinformować, że spośród 13 zgłoszonych prac (9 wierszy, 4 rysunki) Komisja konkursowa w składzie:

• Przewodnicząca Pani Magdalena Nawrocka – nauczycielka języka polskiego, opiekun “Ekonowinki”
  • Anastazja Tupta – przewodnicząca sekcji organizacyjnej SU
  • Marcin Wątko – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

podkreślając wysoki poziom wszystkich konkursowych prac wybrała następujących zwycięzców:

W kategorii I. Wiersz o tematyce miłosnej

Nagrodę zdobywa Emilia Majewska (2B) za wiersz „Stuk puk” , który możecie przeczytać tutaj “Stuk puk”

Jury doceniło zwartą formę wiersza, mistrzostwo w tworzeniu napięcia, funkcjonalność użytych środków artystycznego wyrazu, perfekcyjną rytmizację tekstu i celnie ukazany portret stereotypowej zakochanej kobiety

Jury postanowiło przyznać również wyróżnienia dla:

• Julii Rumian (1D) za wiersz „Ciemna noc, mrok się ściele…” za bogactwo środków artystycznego wyrazu i głęboki przekaz
  • Klary Olszewskiej (4A) za wiersz „Umiejętność kochania” za ciekawą formę i głębię przekazu
  • Julii Bossowskiej (3B) za wiersz „Jak kochać go” – za stworzenie akrostychu i wykorzystanie pięknych metafor

W kategorii II. Rysunek o tematyce miłosnej

Nagrodę zdobywa Weronika Rydzyk (3D) za pracę plastyczną “I am here”

Komisja konkursowa doceniła ogromny wkład pracy w wykonanie dzieła, misterność, szczegółowość wykonania drobnych elementów, pomysł kolorystyczny, trójwymiarowość pracy, zastosowaną symetrię. Na uwagę zasłużyło szczególnie przesłanie dzieła, wzmocnione wykonanym napisem.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ogromnego talentu!!!

Zwycięzcy otrzymują bilety do kina dla dwóch osób natomiast pozostali uczestnicy upominki. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie będą mogli opublikować swoje prace w “Ekonowince”

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim dużo miłości!!!

Samorząd Uczniowski ZSE nr 1