Konkurs “Życzenia na Dzień Kobiet”

Samorząd Uczniowski w związku z realizacją projektu SUWAK “Z Kobietami o Kobietach dla Kobiet – Tydzień Kobiet w Ekonomiku” zachęca do udziału w konkursie: “Życzenia na Dzień Kobiet”. Chętnych prosimy o przygotowanie oryginalnych życzeń dla Kobiet (wiersz, grafika z tekstem, własnoręcznie zrobiona kartka) i przesłanie fotografii tych życzeń do p. Marcina Maciuka na mail: maciuk.marcin@wp.pl do 7 marca!

Życzenia zostaną opublikowane 7 marca na szkolnym Facebooku i wszyscy będą mogli poprzez lajkowanie głosować i wybrać dwie najbardziej kreatywne i najciekawsze propozycje. Głosowanie będzie trwało do godz. 24.00 8 marca. Zostanie również przyznana nagroda Komisji Konkursowej. W konkursie do wygrania będą atrakcyjne nagrody

Zachęcamy do udziału i przypominamy, że projekt Samorządu jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie