Kurs „Animacja czasu wolnego. Usługi rekreacyjno-sportowe”

W dniach 21 i 28 maja  2022r odbył się kurs „Animacja czasu wolnego. Usługi rekreacyjno-sportowe” realizowany w ramach  projektu  „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno – gastronomicznej –  edycja 2”

Podczas zajęć uczestnicy poznali między innymi zasady organizowania gier i zabaw integracyjnych, podstawy indywidualnych i zespołowych dyscyplin sportowych, ćwiczeń ogólnorozwojowych z przyrządami.  Zapoznali się z elementami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i zasadami bezpieczeństwa podczas animacji. Przeprowadzili trening na świeżym powietrzu z wykorzystaniem elementów infrastruktury parków i miejsc publicznych.  A przede wszystkim świetnie się bawili.

Zajęcia prowadziły p. Magdalena Kaczmarek i Małgorzata Owca.