Licealiada – piłka siatkowa chłopców

Za nami  druga seria gier rozgrywek I ligi SKS chłopców w piłce siatkowej. Reprezentacja naszej szkoły obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli. Pierwszy mecz z ZS nr 1 wygraliśmy 2:0, drugi rozegraliśmy  z ZS Energetycznych i po zaciętej walce pokonaliśmy „naszych sąsiadów” 2:1. Spotkania generalnie są ciekawe, widać dużą chęć chłopców do grania, nie brakuje ambicji, woli walki, zaciętości w grze, radości po udanych akcjach. Drużyna w drugim meczu zagrała sporo lepiej niż w pierwszej kolejce, dlatego można się spodziewać, że z każdym spotkaniem powinno  być tylko lepiej. Drużynę prowadzi i przygotowuje do startów pani Magdalena Kaczmarek.


Skład reprezentacji:

Wanat Bartosz 1d, Raś Michał 3c, Bazgier Patryk 3c, Jałyński Jefim 3d, Miśtak Dominik 3d, Pichliński Wiktor 3d, Urbanowicz Michał 3d, Rosek Patryk 3a1, Szczygieł Bartłomiej 3b1, Mlostek Marcin 4b, Polaniak Krzysztof 4b, Trojan Kacper 4c, Grzywacz Konstanty 4d.

Rezerwowi:
Kawalec Mikołaj 1d, Kubas Oskar 1d, Marek Jakub 1d, Sarga Maksymilian 2a.