Licealiada – szkolna liga LA – II rzut

24 maja 2022 roku na stadionie LA MOS Kraków Wschód odbyły się zawody szkolne  Ligi LA – II rzut . Lekkoatletki naszej szkoły reprezentowały Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w następujących konkurencjach:

  • bieg na 100 m: Martyna Matoga 3d, Agata Oczkoś 3d
  • bieg na 400 m: Jowita Pudełek 2c, Daria Wojtowicz 2c
  • bieg na 800m: Julia Rumian 1d
  • skok w dal: Kamila Kamińska 3c1
  • sztafeta 4 x 100m: Kamila Kamińska, Martyna Matoga, Jowita Pudełek, Agata Oczkoś.

W generalnej klasyfikacji, po dodaniu wyników I i II rzutu, nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022 uplasowała się na IX miejscu. Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach lekkoatletycznych.

Opiekę nad uczennicami podczas zawodów sprawowała pani Małgorzata Owca.