Maksymilian Klita laureatem Konkursu “8 Wspaniałych”

Miło nam poinformować, że po raz kolejny uczeń naszej szkoły odniósł sukces w prestiżowym Samorządowym Konkursie Nastolatków „8 Wspaniałych”. W tym roku sukces odniósł Maksymilian Klita, który został laureatem konkursu.

W plebiscycie nagradzana jest młodzież wyróżniająca się wrażliwością społeczną, pomysłowością i energią. Laureatami zostają uczniowie i uczennice, którym nie brakuje odwagi, by wprowadzać pozytywne zmiany w najbliższym otoczeniu, są zaangażowani w pomoc koleżankom i kolegom, działają na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej, motywują innych do prospołecznych aktywności. Są koleżeńscy, uważni na potrzeby innych, pełni entuzjazmu. Taki właśnie jest Maks Klita -przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz szkolnego Wolontariatu.

Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w Urzędzie Miasta Krakowa 3 kwietnia. W trakcie gali laureaci odebrali upominki i dyplomy.