Maksymilian Klita nowym Przewodniczącym SU

W dniu dzisiejszym odbyły się wybory Przewodniczącego SU.

Głosowało 636 osób.
Oddano 630 głosów ważnych, 6 nieważnych.

W wyniku głosowania

• Julia Bosssowska otrzymała 224 głosy
  • Maksymilian Klita otrzymał 406 głosów

W związku z tym nowym Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Technikum Ekonomiczno-Hotelarskiego nr 4 został MAKSYMILIAN KLITA!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i życzymy realizacji wszystkich niezwykle ambitnych postulatów!

Gratulujemy również Julii Bossowskiej wyniku, bardzo interesującego programu wyborczego i merytorycznej, stojącej na wysokim poziomie walki wyborczej.

Informujemy, że zgodnie z regulaminem SU Julia będzie pełnić funkcję Wiceprzewodniczącej SU!

Wszystkim Uczniom naszej szkoły gratulujemy udziału w wyborach! Wykazaliście się wspaniałą obywatelską postawą.

Dziękujemy również dotychczasowemu Przewodniczącemu Marcinowi Wątko za znakomite, pełne zaangażowania i pasji pełnienie tej zaszczytnej funkcji.