Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora

Zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora szkoły.  Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt wywalczyła klasa 3a2, natomiast spośród chłopców najlepsza okazała się reprezentacja klas 3c3d.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom zmagań o medale i gratulujemy zespołom, którym udało się stanąć na podium.
Wręczenie medali odbędzie się podczas  uroczystego zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

WYNIKI DZIEWCZĄT:
I miejsce: klasa 3a2
Wiktoria Anna Cieślik , Wiktoria Sara Cieślik, Karolina Fic, Karolina Wesołowska, Olga Kozioł, Justyna Grzegorczyk, Aleksandra Kasperczyk, Patrycja Musiał.
II miejsce: klasa 3d
Agata Oczkoś, Martyna Matoga, Paulina Bień, Natalia Kucala, Aleksandra Kwiaśniak, Julia Maluty, Julia Zagorska ,Oliwia Filus.
III miejsce: klasa 1a
Wiktoria Kubera, Nadia Kal, Weronika Juraszek, Zuzanna Bartnik, Julia Czepiel, Julia Bulka, Maja Sołek, Paulina Suchan.

WYNIKI CHŁOPCÓW:
I miejsce: klasa 3c3d
Michał Raś 3c, Marcin Iciek, Patryk Bazgier , Wiktor Pichliński, Tymoteusz Ostróżański, Dominik Miśtak, Michał Urbanowicz, Fima Yalynski.
II miejsce: klasa 4a4c
Kacper Trojan, Michał Myslek, Kuba Synowski, Szymon Rokicki, Dawid Szymczyk, Miłosz Moszymański, Adrian Gromadzki.
III miejsce: klasa 3a2
Maksymilian Czekaj, Dawid Bieda, Aleks Sobociński, Jakub Chuchro, Jakub Dziektarz, Mateusz Matoga, Tomasz Madejczyk, Maciej Wojtaszek.