Nagroda dla p. Marcina Maciuka podczas gali finałowej Plebiscytu Edukacyjnego

W czwartek (02. 03. 2023 r.) pan Marcin Maciuk – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego uczestniczył w gali finałowej Plebiscytu Edukacyjnego “Gazety Krakowskiej” i “Dziennika Polskiego”. Pan Marcin Maciuk w Plebiscycie zdobył tytuł nauczyciela roku 2022 w Krakowie oraz zajął II miejsce w województwie małopolskim.

Nagrody laureatom – medale i pamiątkowe dyplomy wręczał Maciej Kwaśniewski, redaktor naczelny “Gazety Krakowskiej” i “Dziennika Polskiego”. Partnerem honorowym plebiscytu był Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. W imieniu Piotra Borka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego, laureatów honorował Adam Gliksman, kierownik Działu Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego.

Gratulujemy sukcesu!