Nagrody w ramach projektu #SU-w-ak

smart

Dzisiaj Pani Dyrektor Anna Gawinek-Pisarczyk wręczyła nagrody i upominki uczniom, którzy wzięli udział w konkursie na logo Samorządu Uczniowskiego w ramach projektu “Festiwal Samorządności Ekonomika” oraz uczniom, którzy udzielili wywiadów w ramach projektu “EkonomikTV – Twój głos w Twojej szkole”.

Projekty te zostały zrealizowane w ramach projektu #SU-w-ak finansowanego ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Operatorem programu jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego.

W konkursie na logo, w którym o wygranej decydowały głosy uczniów oddane na Facebooku szkolnym:

• I miejsce zajęła Natalia Sabuda (3C1)
  • II miejsce Weronika Rydzyk (3D)
  • III miejsce Marianna Tora (2A)

Poza tym w konkursie wzięli udział: Piotr Celej (3C2), Nikola Juruś (3C1), Angelika Pieron (2C), Maksymilian Żak (1C), Mateusz Walczak (1C), Paulina Suchan (1A).

Wywiadów udzielili: Patrycja Strumińska (3B1), Piotr Celej (3C2), Alina Marasik (3A2), Tomasz Rak (3A1), Maciej Antczak (3A), Julia Czepiel (1A).

Wszyscy uczniowie w nagrodę otrzymali bony podarunkowe oraz książki.