Najnowsza “Ekonowinka” już jest!

Zachęcamy do przeczytania najnowszego a zarazem ostatniego w tym roku szkolnym numeru naszego czasopisma “Ekonowinka,” który dostępny jest w wersji on-line na stronie naszej szkoły w zakładce “Z życia szkoły” – https://zse1.edu.pl/z-zycia-szkoly/ekonowinka/

Tym razem nasza redakcja na czele z nową redaktor naczelną Oliwią Wielochą z 3B w związku z tym, z obchodzimy w naszej szkole rok języków obcych porusza tematy związane właśnie z językami!

Dlatego też w najnowszym, wiosennym numerze Ekonowinki znajdują się interesujące wywiady z nauczycielkami języków obcych pracującymi w naszej szkole, przeciekawe artykuły o łamańcach językowych w języku niemieckim oraz podobieństwach i różnicach między językami polskim i ukraińskim oraz relacje z Erasmusa, czy tekst o modzie francuskiej. Poza tym w numerze jak zawsze fantastyczny kącik matematyczny, oraz arcyciekawe rekomendacje p. Haliny Legutko.

Polecamy gorąco!