Nasi Uczniowie na spektaklu “Coś Wam powiem”

We wtorek (25. 04.) Uczniowie klasy 3A, 3B oraz 4A pod opieką p. Edyty Śnieżek, p. Renaty Ryszki i p. dr. Marcina Maciuka obejrzeli spektakl pt. “Coś Wam powiem” według scenariusza i reżyserii Andrzeja Sadowskiego z muzyką Małgorzaty Tekiel. W roli głównej (Joanny) wystąpiła fenomenalna Natalia Zych, która porwała wszystkich swoją niesamowitą grą aktorską. Młodzież całym spektaklem była zachwycona!

“Coś Wam powiem” to opowieść o trudnym okresie dojrzewania, o poszukiwaniu własnej tożsamości, o ludzkich wyborach, wywieraniu przez otoczenie wpływu na dorastającego człowieka, problemie uzależnień wśród nastolatków.


W pozostałych rolach wystąpili:
Andrzej Sadowski /Cień/
oraz
Barbara Szałapak /Matka/
Katarzyna Deszcz /Dyrektorka/
Zofia Wątroba /Ola/
Philip Madeja /Piotr/
Jan Wacławowicz /Psycholog/