Nasi Uczniowie na turnieju koszykówki

W dniach 4-5 stycznia 2024 r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w XXVIII NOWOROCZNYM TURNIEJU KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W KRAKOWIE. W zawodach brały udział reprezentacje 16 krakowskich szkół średnich. W grupie rozegraliśmy 3 mecze z: Technikum Łączności, III Liceum Ogólnokształcącym oraz XII Liceum Ogólnokształcącym. Do awansu do strefy medalowej zabrakło niewiele – ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na miejscach 5-8.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Machlowski (4a), Franciszek Zych (4a), Szymon Prochal (4b), Kamil Zdechlik (4b), Dawid Czechowicz (4e), Krzysztof Klimczyk (3c), Mikołaj Kawalec (3d), Kacper Nowak (3d), Bartosz Wanat (3d), Karol Zabagło (3d), Bartosz Marek (3e) 

Opiekunem zespołu był p. Leszek Sawicki