Nasza szkoła na „Jarmarku Bożonarodzeniowym 2023 w Krakowie”

18. 12. 2023 r. nasza Szkoła wzięła udział w „Jarmarku Bożonarodzeniowym 2023 w Krakowie” . Impreza odbyła się na Rynku Głównym. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Maksymilian Klita (przewodniczący)  i Julia Lazar (wiceprzewodnicząca) zaprezentowali szkołę: jej historię oraz ofertę edukacyjną.

Uczniowie klasy 2b przedstawili Bożonarodzeniowe Jasełka na góralską nutę. W spektaklu uczestniczył chór składający się z uczennic i uczniów z klas 2a i 2b. Występom koleżanek i kolegów towarzyszyła młodzież z klasy 3e częstując widzów okazjonalnymi ciasteczkami z życzeniami świątecznymi. Wszyscy uczestnicy Jarmarku byli bardzo zaangażowani w wydarzenie i bawili się świetnie.

Panie Dorota Prochaska i Małgorzata Zych reżyserowały Jasełka.

Dziękujemy widzom z naszej szkoły za wsparcie i zapraszamy do współpracy.

Całość imprezy koordynowała Pani Agata Janiszewska.