Nasza Szkoła na Jarmarku Bożonarodzeniowym

15. 12. 2022 r. nasza Szkoła wzięła udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym na Rynku Głównym. Wydarzenie zainicjowała kolędami grupa uczennic z klasy 1a. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Maksymilian Klita (przewodniczący) i Julia Bossowska (wiceprzewodnicząca) zaprezentowali szkołę: jej historię oraz ofertę edukacyjną. Całość wydarzenia odbywała się w nastroju świątecznym: uczniowie klasy 2 d wykonali piękne kolędy a Julia Czepiel z 2a zaprezentowała świąteczny Hip-Hop.

Uczniowie klasy 4b i 4d przedstawili pełne humoru i swady oraz bożonarodzeniowego klimatu Jasełka na Góralską Nutę.

Występom koleżanek i kolegów towarzyszyły uczennice klasy 2e częstując widzów okazjonalnymi ciasteczkami z życzeniami świątecznymi.

Wszyscy uczestnicy Jarmarku byli bardzo zaangażowani w wydarzenie, bawili się świetnie i już planują udział w imprezie za rok.

Całość imprezy koordynowała Pani Agata Janiszewska, Pani Dorota Prochaska reżyserowała Jasełka, Pan Marcin Marynowski prowadził stronę muzyczną, a Pani Ewelina Mazurek – Grabowska zajęła się słodkościami.

Dziękujemy widzom z naszej szkoły za wsparcie i zapraszamy do współpracy.