Nasza szkoła uhonorowana tytułem “Inspirator Kariery 2024”

16 maja 2024 roku Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie został uhonorowany tytułem “Inspirator Kariery 2024” w kategorii współpraca międzynarodowa. Przyznany tytuł stanowi uznanie za osiągnięcia Szkoły, za realizowane projekty i wdrożone rozwiązania na rzecz doskonalenia kształcenia zawodowego.

Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się podczas konferencji zorganizowanej w hotelu Galaxy w Krakowie. Fundatorem wyróżnień jest Fundacja Instytut Pracy i Kariery. Statuetkę “Inspirator Kariery 2024” w imieniu naszej szkoły odebrała pani Magdalena Kaczmarek. Uczestnicy konferencji mogli wysłuchać bardzo ciekawego wykładu Pana Krzysztofa Wielickiego – jednego z najwybitniejszych himalaistów świata oraz uczestniczyć w panelu dyskusyjnym pt. “Harmonia w edukacji i biznesie: Działania dla zdrowia psychicznego młodzieży szkolnej oraz pracowników”. Bardzo miłym akcentem dla uczestników gali był występ wokalistki Zuzy Baum z zespołem.