Nasza Uczennica finalistką konkursu “Euklides”

Anna Krawczyk – Uczennica klasy 4 A wzięła udział w finale ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Euklides”, który odbył się w dniach 29 – 30 maja 2023 r. w Kołobrzegu.

Nasza reprezentantka rozpoczęła swoją nadmorską przygodę z matematyką już w niedzielę 28 maja, kiedy to wraz z opiekunem p. Edytą Śnieżek dotarła do Kołobrzegu około godziny 22.30. Finał konkursu odbył się w poniedziałek o godzinie 15.30 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu. Konkurs trwał dwie godziny i polegał na rozwiązaniu 5 zadań. Po trudach konkursowych na uczestników czekała miła niespodzianka. Organizatorzy – Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich zorganizowali grę miejską, pozwalającą poznać zabytki, ważne i ciekawe miejsca w Kołobrzegu.

Ania otrzymała tytuł finalisty konkursu. Gratulujemy i bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za finansowe i duchowe wsparcie naszej Uczennicy.