Postępowanie certyfikacyjne z języka angielskiego zawodowego

25. 04. 2023 r. odbył się w naszej szkole drugi etap postępowania certyfikacyjnego z języka angielskiego zawodowego dla uczniów klas o profilu turystycznym. Organizatorem postępowania była p. Marta Kasolik, która zaprosiła do udziału w pracach Komisji drugiego etapu anglistkę p. Iwonę Cienkosz oraz nauczyciela geografii p. Agatę Janiszewską.

Postępowanie certyfikacyjne odbyło się w dwóch etapach:

  • Etap I – część pisemna: interaktywny test sprawdzający znajomość słownictwa zawodowego
  • Etap II – część ustna: prezentacja w języku angielskim pt. „Tourism in Latin America”.

Certyfikat i nagrody uzyskały Weronika Rydzyk z klasy 4d (I miejsce), Bartłomiej Chrobak z klasy 3 e (II miejsce) oraz Eryk Radwan z klasy 4e (III miejsce). Serdecznie gratulujemy!