Projekt “EkonomikTV – Twój głos w Twojej szkole”

Miło nam poinformować, że kolejny projekt Samorządu Uczniowskiego zatytułowany “EkonomikTV – Twój głos w Twojej szkole” również uzyskał dotację w ramach programu wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak

Głównym celem projektu jest utworzenie/zainicjowanie szkolnej telewizji, czyli przeprowadzenie, nagranie i upublicznienie 6 wywiadów z uczniami, którzy realizują swoje pasje i aktywnie działają na niwie:
-patriotycznej,
-przedsiębiorczej,
-społeczno-samorządowej,
-kulturalnej,
-ekologicznej,
-charytatywnej.

Realizacja tego projektu pozwoli zainicjować powstanie szkolnej telewizji, która będzie kontynuowana przez Samorząd Uczniowski (sekcję medialną) oraz chętnych uczniów z różnych klas z całej szkoły. Chcemy w ten sposób stworzyć medialna platformę wymiany myśli, promocji działań uczniowskich, integrująca całą społeczność szkolną.

Dlatego zwracamy się do Uczniów klas 1-3. Jeśli Ktoś z Was realizuje swoje pasje w wyżej wymienionych obszarach, jest zaangażowany w różne akcje, działania, projekty prosimy o zgłoszenie się za pośrednictwem librusa, albo za pośrednictwem poczty e-mail (maciuk.marcin@wp.pl) do p. Marcina Maciuka opiekuna SU do 05. 04 2022 r.

Samorząd Uczniowski