Promocja naszej szkoły na Targu Wielkowiejskim

Wielkowiejski Targ w Szycach to cykliczne wydarzenie targowe utrwalone już w świadomości mieszkańców podkrakowskich gmin (w tym roku przypadła jego IV edycja). Imprezie towarzyszyły targi edukacyjne. Ich celem jest promocja oferty szkół ponadpodstawowych wśród uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i mieszkańców okolicznych gmin.

Dnia 27.05.2023 uczennice  Naszej Szkoły pod opieką Pani Doroty Prochaskiej uczestniczyły w targach, podczas których promowały Naszą Szkołę udzielając zainteresowanym wszelkich informacji na temat nauczanych zawodów oraz projektów realizowanych w naszej szkole.

Szkołę godnie reprezentowały uczennice: Emilia Regulska klasa 1a, Gabriela Kowalik kl. 1e oraz Magdalena Prządo.