poniedziałek, 22 czerwca, 2026
Strona główna Aktualności Przedstawiciele naszego Samorządu na spotkaniu z p. Marią Klaman Zastępczynią Prezydenta Miasta...

Przedstawiciele naszego Samorządu na spotkaniu z p. Marią Klaman Zastępczynią Prezydenta Miasta Krakowa

18 maja przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły – Jan Bylica (wiceprzewodniczący SU) oraz p. dr Marcin Maciuk (opiekun SU i od 5 lat szkolny koordynator Szkolnego Budżetu Obywatelskiego) uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym uruchomienia Szkolnego Budżetu Obywatelskiego realizowanego przez Wydział Edukacji i Projektów Edukacyjnych również w szkołach podstawowych.

W spotkaniu uczestniczyła p. Maria Klaman – Zastępczyni Prezydenta Miasta Krakowa oraz p. Tomasz Kobylański – Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji i Projektów Edukacyjnych i p. Justyna Ożóg – kierowniczka Referatu Projektów Edukacyjnych.

Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu, jako wieloletni uczestnicy tego bardzo ważnego programu partycypacyjnego, dzięki któremu w naszej szkole udało się do tej pory zrealizować ok. 20 uczniowskich projektów edukacyjnych.

Przejdź do treści