
18 maja przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły – Jan Bylica (wiceprzewodniczący SU) oraz p. dr Marcin Maciuk (opiekun SU i od 5 lat szkolny koordynator Szkolnego Budżetu Obywatelskiego) uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym uruchomienia Szkolnego Budżetu Obywatelskiego realizowanego przez Wydział Edukacji i Projektów Edukacyjnych również w szkołach podstawowych.
W spotkaniu uczestniczyła p. Maria Klaman – Zastępczyni Prezydenta Miasta Krakowa oraz p. Tomasz Kobylański – Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji i Projektów Edukacyjnych i p. Justyna Ożóg – kierowniczka Referatu Projektów Edukacyjnych.
Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu, jako wieloletni uczestnicy tego bardzo ważnego programu partycypacyjnego, dzięki któremu w naszej szkole udało się do tej pory zrealizować ok. 20 uczniowskich projektów edukacyjnych.





