poniedziałek, 22 czerwca, 2026
Strona główna Aktualności Spotkanie szkolnych liderów partycypacji i samorządności

Spotkanie szkolnych liderów partycypacji i samorządności

9 czerwca p. dr Marcin Maciuk – opiekun Samorządu Uczniowskiego i wieloletni szkolny koordynator Szkolnego Budżetu Obywatelskiego uczestniczył w spotkaniu szkolnych liderów partycypacji i samorządności zorganizowanym przez Wydział Edukacji i Projektów Edukacyjnych Urzędu Miasta Krakowa.

W trakcie spotkania, w którym uczestniczyła p. Magdalena Mazur – dyrektor Wydziału Edukacji i Projektów Edukacyjnych oraz p. Justyna Ożóg – kierownik Referatu Projektów Edukacyjnych i jedna z twórczyń SzBO dokonano podsumowania tegorocznej 6 edycji projektu. Nasza szkoła wzięła udział w 5 edycjach tego programu realizując kilkanaście uczniowskich projektów.

Pani Beata Nosek z Fundacji Oświatowej im. St. Konarskiego przedstawiła efekty tegorocznej edycji programu SU-w-ak (samorząd uczniowski w akcji), w którym nasza szkoła również brała aktywny udział przez wiele lat realizując liczne projekty.

Przejdź do treści