Spotkanie z SU z Zespołu Szkół nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic

W ubiegły czwartek i piętek (15-16. 06. 2023 r.) gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego z Zespołu Szkół nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic na czele z opiekunką p. Martą Stangret. Pierwszego dnia nasi Goście uczestniczyli w grze terenowej przygotowanej przez p. Agnieszkę Rydz. Natomiast w piątek w naszej szkole odbyło się spotkanie obydwu Samorządów, podczas którego wiceprzewodnicząca Samorządu naszej szkoły – Julia Bossowska przedstawiła prezentację na temat naszej działalności oraz odbyła się dyskusja na temat ewentualnej współpracy Samorządów. W spotkaniu uczestniczyła p. Dyrektor Anna Gawinek-Pisarczyk, p. Marta Stangret, p. Agnieszka Rydz oraz opiekunowie naszego Samorządu p. Marcin Maciuk i p. Małgorzata Rachwalik. Następnie uczniowie i nauczyciele udali się wraz z p. Marcinem Maciukiem, który jest przewodnikiem po Krakowie na wycieczkę po Rynku Głównym.