Sukces naszego ucznia w konkursie “8 wspaniałych”

Miło nam poinformować, że Piotr Celej – wiceprzewodniczący SU, uczeń klasy 3C2 został laureatem 28. krakowskiej edycji Samorządowego Konkursu “8 Wspaniałych“.

Piotr swoją niesamowitą działalnością zdobył ogromne uznanie jury. Wśród Jego działań można wymienić:

• działalność w wolontariacie od 2017 roku
  • udział w wielu akcjach charytatywnych (m.in. zbiórka żywności, „Bracia nasi mniejsi”, zbiórka funduszy na rehabilitację chorego dziecka, zbiórka świąteczna dla podopiecznych hospicjum dla dzieci, „Zakręcona Akcja”, WOŚP)
  • wolontariat w ramach Szkolnego Koła Caritas.
  • pełnienie funkcji wiceprzewodniczącego Samorządu Uczniowskiego
  • tworzenie projektów społecznych, m.in. „Dla mnie się liczysz”, „Medialinia”, „Startart”
  • pełnienie funkcji ambasadora organizacji „Zwolnieni z Teorii”
  • działalność w fundacji Szkolnej Giełdy Pracy