Święto liczby Pi – konkurs

Z okazji Święta liczby Pi matematycy uczący w naszej szkole zorganizowali konkurs. Uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły przygotowali rebusy z liczbą Pi. Następnie rebusy zostały umieszczone na Facebooku szkolnym i każdy mógł polubić rebus, który mu się najbardziej podobał. Trzy osoby które dostały najwięcej lajków otrzymały odpowiednio 3 pkt., 2 pkt. i 1 pkt. Komisja nauczycieli matematyki również przydzieliła punkty najlepszym pracom: 3, 2 i 1. Wygrały prace, które miały sumarycznie najwięcej punktów.

Wyniki prezentują się następująco: Pierwsze miejsca rebusy 1, 5 i 9

  • Pierwsze miejsca rebusy autorstwa Mateusza Walczaka (2C), Katarzyny Lech (2b) i Kingi Dudy (2f) – nagroda to ocena celująca z aktywności z matematyki
  • Drugie miejsce rebus Nadii Kal (2a) – nagroda to ocena bardzo dobra z aktywności z matematyki
  • wyróżnienie za lajki otrzymał rebus Gabrieli Kowalik (1e)– nagroda to ocena bardzo dobra z aktywności z matematyki

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za złożone prace, a społeczności za liczne głosy. Praca, która zebrała najwięcej lajków miała ich ponad 270!