Szkolny Budżet Obywatelski – wyniki głosowania

W piątek (21. 04.) odbyło się głosowanie w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. W głosowaniu wzięło udział 433 Uczniów. Wszystkie oddane głosy były ważne.

Wyniki przedstawiają się następująco:

• I miejsce “Chillout Zone” – strefa odpoczynku na szkolnych korytarzach (stworzenie na II piętrze przestrzeni odpoczynku dla uczniów z sofami i roślinami) – 1050 pkt.
  • II miejsce “Study Quick” – strefa “szybkiej nauki” (stworzenie na III piętrze przestrzeni dla uczniów z fotelami i stolikami) – 746 pkt.
  • III miejsce W Koperniku gramy w unihokej aby nasze zdrowie było okej (zakupienie sprzętu do gry w unihokej) – 670 pkt.

Dziękujemy wszystkim, którzy opracowali i złożyli projekty, wszystkim głosującym oraz przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego za przeprowadzenie głosowania.