Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 26.09 na obiektach Com Com Zone w ramach Licealiady odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą Szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewcząt oraz chłopców. Każdy z uczniów miał za zadanie przebiec 1000 metrów. Nasze zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze zajmując po emocjonującej rywalizacji 12 miejsce (zarówno dziewczęta jak i chłopcy) spośród szkół z całego Krakowa.

W tym dniu Ekonomik reprezentowali: Urbanowicz Łucja (1e), Cygan Joanna (1e), Rosiek Wiktoria (3e), Kinga Duda (3f), Pudełek Jowita (4c), Jawień Wiktoria (4d), Zgud Wiktoria (4d), Widz Natalia (4f), Szczurek Mateusz (1c), Gryc Patryk (2b), Siuda Aleksander (2b), Bazgier Patryk (5c), Iciek Marcin (5c), Raś Michał (5c)

Opiekę nad grupą sprawował p. Leszek Sawicki.