Tik Tok ZSE nr 1 już działa!

Wczoraj zaczął działać nasz szkolny Tik Tok. Założyła go sekcja medialna Samorządu Uczniowskiego w ramach projektu “Zakątek samorządności”, który realizowany jest przez Samorząd w ramach projektu SUWAK. Na początek sekcja medialna SU zapytała Uczniów “czym dla nich jest Samorząd/samorządność”.

Projekt jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie

Projekt jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.

Zachęcamy do śledzenia naszego szkolnego Tik Toka 😉

https://vm.tiktok.com/ZIJnkL3ft/