VIII Targi Geograficzno-Turystyczne

Zapraszamy uczniów wszystkich profili z klas I- IV (z wyłączaniem klas maturalnych) do udziału w  VIII Targach Geograficzno-Turystycznych.

W tym roku tematem przewodnim jest: „Na ślubnym kobiercu” – czyli obrzędy  ślubne w kulturze różnych narodów. Targi odbywać się będą 22 marca podczas Tygodnia Zawodowców, na salach gimnastycznych. Chętne maksymalnie 4 – osobowe drużyny powinny przygotować prezentacje zwyczajów ślubnych zgłoszonego kraju,  tematyczne stroje, dekoracje stoiska i przekąski jako poczęstunek dla zwiedzających targi. Za udział w targach przewidziane są atrakcyjne nagrody. Nagrodzone zostaną drużyny, które w ocenie jury zdobędą 1, 2 i 3 miejsce oraz przyznana zostanie dodatkowa nagroda publiczności.

Harmonogram targów (22 marca):

  • 9.00 – losowanie stoiska i sali
  • 9.10 – 10.00 – przygotowanie stoiska przez uczestników
  • 10.00 – 13.00 – prezentacja stoisk i wizyty zaproszonych gości i klas
  • 13.00 – 14.00/14.30 – sprzątanie i pakowanie dekoracji ze stoisk
  • 14.00/14.30 – ogłoszenie wyników i wręczanie nagród

Więcej informacji i konsultacje u organizatorów – p. Eweliny Mazurek – Grabowskiej i p. Agnieszki Rydz.

Wybrane prezentacje należy zgłaszać do 21. 03 do Pani Eweliny Mazurek – Grabowskiej – sala 34 lub Pani Agnieszka Rydz sala 16.00.