„Wędrówka po świecie zawodów” – Przedszkolaki w naszej szkole

„Wędrówka po świecie zawodów” – to program, dzięki któremu przedszkolaki mogą rozwinąć swoje umiejętności, kreatywność, kształtować wyobraźnię, a ponadto poznać różne zawody w kierunkach jakich kształcą krakowskie szkoły.

Nasza szkoła trzeci raz  uczestniczyła w tym projekcie. 06 marca 2024 r. odwiedziły nas cztery grupy przedszkolaków z krakowskich przedszkoli. Dzieci świetnie bawiły się w ramach zajęć. A były to:

  • warsztaty komputerowe pt. „ Liczymy, księgujemy” pod przewodnictwem Pani Marioli Szumilas i uczniów- ekonomistów.
  • „Animacje i podróże”, które prowadziły Panie Agnieszka Rydz, Dorota Świdrak i Magdalena Kaczmarek wraz z uczniami z klas 1f, 2f, 3e.

Nasze propozycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a dzieci były szczęśliwe i pełne wrażeń. Przedszkolaki otrzymały drobne prezenty w postaci: piesków, kotków, żyraf, kwiatków wykonanych z balonów. Wyszły ze szkoły z pomalowanymi twarzami.

Całość zajęć koordynowała Pani Agata Janiszewska.