„Wędrówka po świecie zawodów” – przedszkolaki w naszej szkole

„Wędrówka po świecie zawodów” – to program, dzięki któremu przedszkolaki mogą rozwinąć swoje umiejętności, kreatywność, kształtować wyobraźnię, a ponadto poznać różne zawody w kierunkach jakich kształcą krakowskie szkoły.

Nasza szkoła drugi raz  uczestniczyła w tym projekcie. Odwiedziło nas pięć grup przedszkolnych z krakowskich przedszkoli. Dzieciaki świetnie bawiły się w ramach zajęć. A były to:

  • warsztaty komputerowe pt. „ Liczymy, księgujemy” pod przewodnictwem Pani Marioli Szumilas i uczniów klasy 4b
  • „Animacje i podróże”, które prowadziły Panie Agnieszka Rydz i Magdalena Kaczmarek wraz z uczniami z klas 1f, 4a2 i 4d1.

Wszystkie nasze propozycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a dzieciaki były szczęśliwe i pełne wrażeń. Przedszkolaki otrzymały drobne prezenty w postaci: piesków, kotków, żyraf, kwiatków wykonanych z balonów.

Całość zajęć koordynowała Pani Agata Janiszewska.