Wiosenna “Ekonowinka” już dostępna!

ekonowinka wiosna 2024

Zachęcamy do przeczytania najnowszego numeru naszego czasopisma “Ekonowinka,” który dostępny jest w wersji on-line na stronie naszej szkoły w zakładce “Z życia szkoły” – https://zse1.edu.pl/z-zycia-szkoly/ekonowinka/

Tym razem nasza redakcja na czele z redaktor naczelną Oliwią Wielochą z 4B przygotowała numer specjalny poświęcony Seniorom! Numer powstał w ramach projektu Samorządu Uczniowskiego “Kapucyńska 2 łączy pokolenia”, który otrzymał dofinansowanie od Gminy Miejskiej Kraków w ramach konkursu “Działajmy razem”, który jest elementem realizowanego w ramach polityki senioralnej projektu “Edukacja do późnej starości”.

Dlatego też w najnowszym, wiosennym numerze Ekonowinki znajdują się interesujące wywiady z Babciami i Dziadkami (w tym absolwentów naszej szkoły) Uczniów uczących się w naszej szkole, tekst na temat projektu oraz przeciekawe artykuły poświęcone Seniorom w różnych krajach opracowane przez grupę Uczniów pod kierunkiem p. Jolanty Kardyś. Poza tym w numerze jak zawsze arcyciekawe rekomendacje p. Haliny Legutko.

Polecamy gorąco!