Wiosenna “Ekonowinka” już dostępna

Zachęcamy do przeczytania najnowszego numeru naszego szkolnego czasopisma “Ekonowinka,” który dostępny jest w wersji on-line na stronie naszej szkoły w zakładce “Z życia szkoły” – https://zse1.edu.pl/z-zycia-szkoly/ekonowinka/

Tym razem nasza redakcja na czele z redaktor naczelną Marianną Torą z 3A porusza tematy związane z maturą i maturzystami!

Dlatego też w najnowszym, wiosennym numerze Ekonowinki znajdują się interesujące teksty o historii studniówki, zwyczajach związanych z egzaminami i balem panujących na Ukrainie oraz wywiady z tegorocznymi Maturzystami, porady maturalne p. Doroty Prochaski i p. Edyty Śnieżek a także wzruszające podziękowania dla Wychowawczyń od klas maturalnych. Poza tym w numerze jak zawsze fantastyczny kącik matematyczny, teksty dotyczące turystyki oraz arcyciekawe rekomendacje p. Haliny Legutko.

Polecamy gorąco!