Wybory Przewodniczącego/Przewodniczącej SU

Już jutro (26.09, poniedziałek) w naszej szkole odbędą się wybory Przewodniczącego/Przewodniczącej SU.

Przypominamy, że kandydują:

• Julia Bossowska (4B)
  • Maksymilian Klita (3B)

Każdy Uczeń może oddać jeden głos stawiając znak “X” przy nazwisku Kandydata. Postawienie dwóch znaków lub nie zaznaczenie żadnego nazwiska oznacza głos nieważny.

By pomóc w dokonaniu wyboru publikujemy odpowiedzi Kandydatów na pytania zadane przez klasy.

Pytanie od 1A i 3C: Jakie korzyści uzyskają uczniowie oddając na Ciebie głos?
Pytanie od 4B: Jak pozyskasz finanse na działalność Samorządu?
Pytanie od 4E: Czemu chcesz być przewodniczącą/przewodniczącym?
Pytanie od 1C, 2B, 3A, 3B: Co chciałbyś/chciałabyś zmienić w szkole na lepsze? Jakie są Twoje priorytety?
Pytanie od 4A2 i 4C2: Jakie ciekawe zajęcia pozalekcyjne planujesz organizować? Czy zamierzasz wprowadzić dodatkowe akcje w życie szkoły (ubiór na dany kolor, dzień bez pytania)?
Pytania od 2B i 4C1: Czy w Twoim programie znalazł się postulat szatni dla uczniów i powrotu sprzedaży obwarzanków a szkole? Co zrobisz w tym kierunku?