Wyniki konkursu filmowego dla klas 1

W drugim semestrze odbył się konkurs filmowy dla klas pierwszych pt. “To my – jak widzimy siebie w wybranym zawodzie”. Uczniowie mieli za zadanie przygotować krótkie filmy, w których mieli przedstawiać siebie w wybranym zawodzie.

Komisja Konkursowa w składzie: Pani Anna Gawinek-Pisarczyk – Dyrektor Szkoły, Pani Małgorzata Rachwalik – opiekun Samorządu Uczniowskiego, Pani Agata Janiszewska – przewodnicząca Komisji Promocji Szkoły oraz Pani Beata Stec – przewodnicząca Zespołu Wychowawców i Rzecznik Praw Ucznia oceniając pomysłowość, narrację, efekty, reżyserię i grę aktorską wyłoniła następujących zwycięzców:

  • I miejsce klasa 1f
  • II miejsce klasa 1a
  • III miejsce klasa 1e

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zwycięskich projektów.

Klasa 1F – I miejsce


Klasa 1A – II miejsce
Klasa 1E – III miejsce