Wyniki konkursu IX Szkolnych Targów Geograficzno – Turystycznych “W jeden dzień dookoła świata”

W konkursie wzięło udział 40 grup, ponad 170 uczniów. Każda grupa prezentowała atrakcje turystyczne, tradycje, kulinaria i ciekawostki o wybranym państwie. Każdy z uczniów naszej szkoły miał możliwość oddania swojego głosu na jedno stoisko – Nagroda Publiczności. Członkowie Jury, pod przewodnictwem Pana Dyrektora Wojciecha Polańskiego, oceniało stoiska pod kątem merytorycznego przygotowania i zaangażowania członków zespołu, estetyki stanowiska i różnorodności form prezentacji.

Oficjalne wyniki konkursu:

• I MIEJSCE – ARABIA SAUDYJSKA (Plutecka Maja, Sobala Sara, Szewczyk Aleksander, Talapka Emilia i Jakub Kalisz)
  • II MIEJSCE – LITWA (Jan Bylica, Milena Życka, Katarzyna Bania i Cyprian Czop)
  • III MIEJSCE EX AEQUO NOWA ZELANDIA (Sikorska Amelia, Słodyczka Gabriela, Kowalik Gabriela, Kaczor Magdalena, Prządo Magdalen)a IRLANDIA Wiktoria Dudek, Maja Kuczaj, Zuzanna Czyż, Patrycja Trzyna

NAGRODA PUBLICZNOŚCI – PORTUGALIA (Jakub Mizera, Szymon Syndela, Szymon Żwirecko, Łukasz Toczkowski)

Wszystkim serdecznie gratulujemy ogromnej pracy i zaangażowania. Dyplomy i nagrody rzeczowe rozdane zostaną podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.