Wyróżnienie dla Samorządu Uczniowskiego

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły: przewodniczący SU Marcin Wątko, przewodniczący sekcji medialnej SU Kacper Cichy oraz przewodniczący sekcji projektowej SU Maksymilian Klita pod opieką pani Magdaleny Kaczmarek uczestniczyli 10 czerwca w uroczystej gali zamykającej tegoroczne działania Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SUwak. W trakcie podsumowania tegorocznej edycji SUwaka, która odbyła się w sali obrad Rady Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych nasz Samorząd otrzymał certyfikat uczestnictwa w programie oraz wyróżnienie za efektywne i skuteczne zrealizowanie trzech projektów samorządowych:

  • My spod znaku Kopernika – konferencja przygotowawcza do jubileuszu 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika
  • Ekonomik TV – Twój głos w Twojej szkole
  • Festiwal Samorządności Ekonomika

W realizację projektów zaangażowani byli głównie członkowie Zarządu SU. Szkolnym koordynatorem projektów był p. Marcin Maciuk