X Festiwal Zawodów w Małopolsce

W dniach 26 – 27 kwietnia 2023 r. nasza Szkoła brała udział w X Festiwalu Zawodów w Małopolsce w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Podczas tego wydarzenia uczniowie szkół podstawowych mogli zapoznać się z ofertą szkół zawodowych z Małopolski. Tegoroczny Festiwal to przegląd zawodów, pokazy na żywo różnych profesji, porady doradców zawodowych oraz spotkania z ekspertami i przedsiębiorcami. Nasze stanowisko odwiedziło bardzo dużo uczniów zainteresowanych nauką w naszej Szkole.

Festiwal Zawodów 2023 roku, odbył się w hybrydowej formule, polegającej na połączeniu tradycyjnych targów, otwartych dla zwiedzających oraz zawodoznawczego programu tematycznego dostępnego i prezentowanego poprzez internetowe kanały komunikacyjne.

Nasi reprezentanci wzięli udział w nagraniu telewizyjnym, który gorąco polecamy. Link poniżej (58 minuta):

Oglądaj Festiwal Zawodów 2023 – live 27.04 w godz. od 10.00 do 13.00 – Zawodowa Małopolska