
Od kwietnia do czerwca uczniowie klas pierwszych w ramach przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa uczestniczyli w zajęciach nauki strzelectwa na strzelnicy sportowej TS Wisła pod okiem instruktora p. Rafała Sumary.
Uczniowie poznali zasady bezpieczeństwa na strzelnicy oraz nabyli umiejętności posługiwania się bronią, opanowali technikę precyzyjnego strzelania z broni długiej, pneumatycznej.
Nagrodą dla najlepszych klasowych strzelców była możliwość oddania strzałów do tarczy elektronicznej z wyczynowego karabinku pneumatycznego oraz otrzymanie pucharu czy drobnych gadżetów od p. instruktora.
Opiekę nad uczniami sprawowała p. Joanna Gos





