Zakończenie projektu Festiwal Samorządności Ekonomika

W zeszłym tygodniu Samorząd Uczniowski zakończył projekt Festiwal Samorządności Ekonomika realizowany w ramach programu #SU-w-ak finansowanego ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Operatorem programu jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego.

Przedstawiciele SU: Maksymilian Klita i Marcin Wątko przedstawiali klasom przygotowaną wcześniej prezentację, w której relacjonowali dotychczasowe działania Samorządu, projekty realizowane w ramach #SU-w-aka oraz Szkolnego Budżetu Obywatelskiego, prezentowali propozycje zmian w regulaminie SU oraz dyskutowali o pomysłach na przyszły rok. Prezentację można obejrzeć w zakładce Z życia szkoły -Samorząd Uczniowski

Ponad to w ramach projektu przeprowadzono konkurs na logo Samorządu Uczniowskiego. W oparciu o zwycięski projekt autorstwa Natalii Sabudy z klasy 3C1 Marianna Tora – przewodnicząca sekcji medialnej SU opracowała rollup Samorządu.