Zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

W piątek odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024.

W uroczystości wzięła udział Pani Dyrektor Anna Gawinek-Pisarczyk, Pan Wicedyrektor Wojciech Polański, Pan Grzegorz Socha – Przewodniczący Rady Rodziców, Wychowawcy klas 1-4, Nauczyciele oraz uczniowie klas 1-4. O godzinie 9.00 odbyła się msza święta w Kolegiacie św. Anny.

W trakcie uroczystości Pani Dyrektor wygłosiła przemówienie i wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, medale i nagrody za wyniki w nauce oraz konkursy. Głos zabrali również p. Grzegorz Socha oraz Maksymilian Klita – Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Nagrody, które otrzymali uczniowie ufundowała Rada Rodziców.

Następnie uczniowie udali się na spotkania z Wychowawcami i rozdanie świadectw w salach. Potem w Kolegiacie św. Anny odbyła się uroczysta msza święta.

Uroczystość przygotowała opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Małgorzata Rachwalik.