Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

smart

W dniu dzisiejszym w auli szkolnej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych.

W uroczystości wzięła udział Pani Dyrektor Anna Gawinek-Pisarczyk, Pan Wicedyrektor Wojciech Polański, Pan Grzegorz Socha – Przewodniczący Rady Rodziców, Wychowawcy klas maturalnych, Marcin Wątko – Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klas maturalnych.
W pierwszej części Pani Dyrektor wręczyła dyplom Superucznia oraz nagrodę z tego tytułu uczennicy klasy 4a Dominice Miroń oraz rozdała uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, medale i nagrody za działalność charytatywną, samorządową i sportową.

Maturzyści otrzymali również upominki od Samorządu Uczniowskiego.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Następnie klasy maturalne udały się na spotkania z Wychowawcami i rozdanie świadectw w salach.

Uroczystość przygotowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego p. Małgorzata Rachwalik i Marcin Maciuk