Zbiórka na rzecz Lwowa

smart

Nasza szkoła cały czas wspiera walczącą Ukrainę!

W tym tygodniu opiekun Szkolnego Wolontariatu – p. Agnieszka Rydz oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego – p. Marcin Maciuk zbierali najpotrzebniejsze rzeczy dla mieszkańców Lwowa. Zbiórkę realizowano w ramach akcji organizowanej pod patronatem prezydenta miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Zaangażowanie całej społeczności naszej szkoły było ogromne!!! Udało się zebrać bardzo dużo rzeczy (m. in. środki czystości, kosmetyki, ubrania, koce, śpiwory, żywność). Dziękujemy wszystkim klasom, uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły za tak wiele wspaniałych darów!!!

Dzisiaj tj. 04. 03 wszystkie zebrane produkty zostały przewiezione do Hali na Rybitwach, gdzie znajduje się magazyn dla zorganizowanych zbiórek miejskich.

Dziękujemy za otwarte serca!!! O dalszych formach pomocy i wsparcia dla Ukrainy w naszej szkole będziemy na bieżąco informować.