“Zielono mi – Ekopoczekalnia w Ekonomiku” – proekologiczna kampania w ramach SUWAKA

W minionym tygodniu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego realizowali proekologiczną kampanię społeczną w ramach projektu “Zielono mi – Ekopoczekalnia w Ekonomiku”, który uzyskał dofinansowanie w ramach programu wsparcia Samorządów Uczniowskich SU-w-ak. Przedstawiciele Samorządu w trakcie godzin wychowawczych przybliżali Uczniom założenia projektu oraz promowali proekologiczne zachowania i działania. Poza tym zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-graficznym na plakat promujący dbanie o rośliny i pozytywny wpływ roślin na otoczenie.

Oceniane będą:

  • zgodność z tematem
  • oryginalność
  • estetyka pracy

Zdjęcia plakatów można przesłać na mail p. Marcina Maciuk (maciuk.marcin@wp.pl). Plakaty będą następnie prezentowane w holu szkoły.
Termin nadsyłania prac mija już jutro 30 listopada 2022 r.!