“Zielono mi – Ekopoczekalnia w Ekonomiku” projekt Samorządu w ramach SU-w-aka

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją przygotowaną przez wiceprzewodniczącą Samorządu Uczniowskiego – Julię Bossowską poświęconą ekologii dostępną na szkolnym kanale YouTube. Prezentacja inauguruje proekologiczną kampanię społeczną Samorządu realizowaną w ramach projektu “Zielono mi – Ekopoczekalnia w Ekonomiku”, który uzyskał dofinansowanie w ramach programu wsparcia Samorządów Uczniowskich SU-w-ak. W tym tygodniu przedstawiciele Samorządu będą w trakcie godzin wychowawczych przybliżać Uczniom ów projekt. Poza tym zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-graficznym na plakat promujący dbanie o rośliny i pozytywny wpływ roślin na otoczenie.

Oceniane będą:

  • zgodność z tematem
  • oryginalność
  • estetyka pracy

Plakaty będą następnie prezentowane w holu szkoły.
Termin nadsyłania prac 30 listopada 2022 r.!

Prace (skan/zdjęcie plakatu) należy wysłać do p. Marcina Maciuka na adres mailowy maciuk.marcin@wp.pl do 30 listopada 2022 r.